ביקורת מבנים

אין זה סוד שאיכות הבנייה בארץ נמוכה. בדו"ח שהוגש לראש הממשלה על ידי משרד האיכות על  "עלויות האי איכות בישראל" נמצא ענף הבנייה בראש המרכיבים של עלות זאת ומהווה למעשה יותר מ- 50% מכללותה. הדבר נובע מסיבות שונות – חיסכון של קבלנים בעלויות: שימוש בכוח אדם לא מקצועי, חומרים באיכות ירודה או בכמות לא מספקת, חוסר פיקוח הנדסי בעת ובגמר העבודה וכו'. האיכות הירודה של הבנייה בארץ עומדת בסתירה למחירי הדירה המאמירים משנה לשנה ונחשבים מהגבוהים ביותר בעולם והופכים את רכישת הדירה לדבר קשה הכרוך, במקרה הטוב, בהתחייבות למשכנתאות, עד כמעט בלתי אפשרי .

רצוי לפנות למהנדסים המתמחים בבדיקת מבנה בצורה יסודית ומציאת אי התאמות והפגיעה באיכות הבנייה, עליה התחייב הקבלן ועבורה משלם הקונה במיטב כספו. סדקים, כתמי רטיבות, אי התאמות לתקנים, למפרט הטכני וחריגות ממידות התוכנית הם רק חלק מהבעיות שמגלים המהנדסים בעת הבדיקה. יכולתם של רוכשי הדירות לאתר ליקויים היא מועטה. הליקויים שימצאו או החשדות לבעיות יהיו באופן חלקי ושטחי כך שהמציאות תטפח על פניהם בעוד מספר שנים, כשתקופת האחריות של הקבלן לתיקון הליקויים תפוג. בנוסף לכך, רוכשי דירות שהצליחו לאתר ליקויים הינם בעלי יכולת מיקוח מוגבלת מול קבלן ללא דו"ח הנדסי מקצועי קביל  בבית משפט המהווה מסמך מחייב את הקבלן לתיקון ליקויים. 

מהנדס מקצועי המומחה ובקיא בתקנים ותקנות הבנייה יאתר את הליקויים ואי ההתאמות הקיימים בביתך. בעזרת דו"ח הביקורת ההנדסית תוכל לקבל אומדן והערכה כספית לעלות תיקון הליקויים.

הדס – בקורת מבנים

 www.hadas-g.co.il

1-800-33-66-22

?>  
חדשות
01/01/2019 - הטבות חדשות לתושבים חוזרים
הטבות חדשות לתושב חוזר
01/04/2020 - תושב חוזר - מועדון חברים
חדש ! מועדון חברים לתושב חוזר
01/04/2020 - הסוכנות הישראלית להטסת חיות
לפרטים לחץ כאן או ראה שונות - יבוא חיות
01/04/2020 - ביטוח בריאות בישראל
למרכז לתושבים חוזרים - פיתרון
01/04/2020 - שפץ דירתך לקראת החזרה
משפץ את דירתך לקראת החזרה?
שירות מי
01/04/2020 - אנו בפייסבוק
אנו בפייסבוק ואתם מוזמנים להצטרף
01/04/2020 - כרטיסי טיסה בהנחה
כרטיסי טיסה בהנחה לתושבים חוזרים
מועדון חברים
SSD - בניית אתרים